Sparta zvládla vítězně i čtvrtý zápas zimní přípravy a v prvním utkání na soustředění v Marbelle porazila úřadující maďarské šampiony MOL Vidi FC 3:1. Sparťani tak po závěrečném hvizdu hodnotili výkon pozitivně.

„Jsem spokojený s výsledkem i s určitými pasážemi hry, protože jsme přeci jen na konci čtrnáctidenního bloku a na hráčích je patrná únava. Proto jsme tým rozdělili na dvě poloviny a myslím, že to byl dobrý krok,“ začíná své hodnocení Zdeněk Ščasný.

„Byly tam velmi dobré pasáže a pak také pasáže, které nám ukázaly, že ještě máme na čem pracovat. MOL Vidi hrál Evropskou ligu a nastoupil v nejsilnějším složení, takže je to pro nás důležitý ukazatel. Nesmíme to přeceňovat, ale mužstvo zvládlo všechny zápasy v přípravě a to je vždycky příjemné,“ dodává šéf sparťanské lavičky.

„Byl to těžký zápas s kvalitním soupeřem a jsem spokojený, že jsme ho zvládli. Navíc jsem dal gól, což je takový bonus k té výhře. Jedeme dál!“ řekl po utkání česky střelec třetí branky Srdjan Plavšić.

„Utkání bylo náročné, soupeř je to kvalitní a hrál dobře. My jsme využili své šance, dali jsme tři góly a to je fajn. Branka inkasovaná z penalty nás samozřejmě mrzí, chtěli jsme udržet nulu. Většinu zápasu jsme ale hráli ze zabezpečené obrany tak, jak jsme si řekli před začátkem,“ dodal ke čtvrté sparťanské výhře v zimní přípravě Lukáš Vácha.