Lukás Vácha v roce 2015 založil společně s Lukášem Macháčkem módní značku LV6. V začátcích měla kolekce jen několik kusů oblečení a módních doplňků, ale dnes si můžete vybírat z širokého spektra. My si dnes připomeneme, jak spolupráce vznikla.

E-SHOP

Návrhář Lukáš Macháček a fotbalista Lukáš Vácha v roce 2015 založili společný projekt a představili novou značku módní značku. Značka nazvaná LV6 nese iniciály a životní číslo Lukáše Váchy. Rukopis značce potom dává talent Lukáše Macháčka. LV6 tak spadá do celé jeho tvorby, od které se odráží.

Jak celý projekt vlastně začal? „Nápad celé kolekce vzešel od mých fanoušků, kteří se mě na sociálních sítích dotazovali, kde koupit různé kousky oblečení, které na mě viděli. Vzhledem k tomu že mám rád práci Lukáše Macháčka, a velice rád nosím jeho oblečení, napadlo nás vytvořit společnou značku dostupnou nejen mým fanouškům, “ říká Vácha.

Čím je kolekce LV6 typická? Tzv. capsule kolekce nese typický Macháčkův rukopis, jako jsou obrácené švy nebo oversize prvky, jdoucí ruku v ruce se stylem Lukáše Váchy.

„Jedná se prakticky o softovou denní módu inspirovanou prvky sportovního oblečení, mezi sebou volně kombinovatelného stylově zapadajicí do proudu módy, jež se líbí jak mě tak Lukášovi,“ dodává návrhář Lukáš Macháček.

Momentálně uvádíme na trh novou AW17 kolekci ještě více dostupnější pro mladou generaci. Kolekce nesoucí jméno Black Drop je zaměřena pouze na černou barvu. Celá kolekce je inspirována životním mottem Lukáše Váchy – STAY POWERFUL, které se odráží na produktech v podobě loga, které sám vytvořil.

S novou kolekcí přicházejí i nové tváře @zachyzachara a @sarlotaofficial, které posouvají značku mladšímu a náročnějšímu klientovi. Jejich spolupráce přináší další nové pohledy a výzvy na značku jako takovou. Značka LV6 je vnímána jako dostupná móda zaštícená předním českým návrhářem.

Podívejte se na celou kolekci na e-shopu