Lukáš včera nastoupil po dlouhé době k celému přípravnému zápasu na soustředění ve Španělsku. S Ferencvárosem Sparta remizovala 0:0.
Krátkým rozhovorem v náročném programu nám Lukáš přiblížil jeho pocity ze soustředění, nebo i to, jak se těší na jarní ligové boje.


Lukáši, jste na soustředění ve Španělsku. Jistě makáte, ale je i zábava. Popíšeš stručně jak probíhá?
Soustředění zatím probíhá podle představ, odehráli jsme dvě utkání a čeká nás ještě jedno. Trénujeme každý den dvoufázově a máme plný servis regenerace. Hřiště je hned vedle hotelu, takže je vše blízko a můžeme se skvěle soustředit na tréninky.

Po delší pauze jsi zasáhl do celého zápasu, jak se Ti hrálo?
Je to tak, odehrál jsem vlastně po delší době celý zápas. Naskakoval jsem zatím vždy jen na část, ale jsem rád, že včera jsem zvládl celý zápas.

Jaké to bylo si po delší pauze zase zahrát celý zápas?
Těšil jsem se na to hrozně moc a doufám ze už teď budu absolvovat víc a víc zápasů. Chtěl bych být brzy zpět ve formě a být pro tým platný.

Jak probíhala tvá příprava v době léčení zranění a rehabilitace?
Měl jsem k dispozici Tomáše Malého po dobu dovolené, nebo také připravený tréninkový plán. Podle něho jsem splnil vše tak, abych mohl naplno naskočit do přípravy. To se povedlo a díky tomu jsem mohl odehrát i přípravný zápas.

Jste připraveni na jarní boje o první příčky tabulky?
Všichni jsme si vědomi, že to nebude lehké, ale chceme být úspěšní a děláme proto maximum!

Vzkázal by jsi něco fanouškům Sparty?
Můj vzkaz fanouškům Sparty?! Jaro bude velkej hukot a všichni se na to těšíme!
My jsme Sparta! 

 

sestřih přípravného zápasu s Ferencvárosem